Hydrolaajennusistukka, lyhyt, tukeva, muoto ADB 20 mm 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Heitto ≤ 3 µm
- Balluff-sirun reiällä.
- Aksiaalinen pituudensäätö (säätövara 10 mm) mahdollinen.
- Joustava, koska voidaan käyttää supistusholkkeja.
- Jäähdytysnesteen paine enintään 80 bar.
Käyttötiedot
Poraukseen, kalvaukseen ja viimeistelyjyrsintään
Erikoisvarusteet
Vetotapit (AB) nro 308600 − 308806, AB-kiristysavain nro 308810 – 308830, koko 12; 20; 32: väliholkki nro 302135 − 302180.
Vaste-/pysäytysruuvi suoraan kiinnitykseen tai supistusholkkien käyttöön pyynnöstä.
Huomautus
V = suurin säätömatka!
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 40 |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Hydrolaajennusistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, maks. 80 bar |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 49.5 mm |
| Toteutus | ADB |
| Kiristysholkki d1 | 20 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 49.5 mm |
| A-mitta (pituus) | 64.5 mm |
| Sopiva supistusholkki | 302160; 302165; 302155; 302150 |
| Tehollinen pituus l1 | 42 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30200120 |
|---|---|
| EAN | 2050001653024 |