Hydrolaajennuskiinnitysholkki, lyhyt, kapea, muoto AD SK 30
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Lyhyt, kapea malli:
- heitto ≤ 3 µm
- Balluff-sirureikä.
- Aksiaalinen pituudensäätö (säätövara 10 mm) mahdollinen.
- Joustava, koska voidaan käyttää supistusholkkeja.
- Jäähdytysnesteen paine jopa 80 bar.
Käyttötiedot
Poraus-, kalvaus- ja viimeistelyjyrsintätyöhön
Toimitussisältö
Sis. T-kahvallisen kuusiokoloavaimen.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308600 − 308806, AB-kiristysavain nro 308810 – 308830, koko 12; 20; 32: väliholkki nro 302135 − 302180.
Vaste-/pysäytysruuvi suoraa kiinnitystä tai supistusholkkien käyttöä varten pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Muoto | AD |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Hydraulinen laajennuskiristysistukka |
| Kartio | SK 30 |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enintään 80 bar |
| Kiristysholkki d1 | 8 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 45 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 36 mm |
| A-mitta (pituus) | 55 mm |
| Säätömatka v | 10 mm |
| ⌀ d2 | 28 mm |
| Paino | 0.6 kg |
| L2 | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302030 |
|---|---|
| EAN | 2050001653055 |