ER-holkki-istukat, muoto ADB, SK 50, A = 70
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulkoinen ja sisäinen kartio hiottu. Balluff/RFID-sirun reiällä.
GARANT –
- Tasapainotuslaatu G2,5 / 25000 r/min
- Kaikki varret kovakoneistettu (rauhallinen käynti!).
- GARANT-tarkkuusmutteri hienotasapainotettu (G2,5 / 25000 r/min) ja pinnoitettu, mikä antaa suuren kiristysvoiman ja pienen kulumisen.
- Läpiporattu läpivienti.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen kiristysholkeilla DIN 6499:n mukaan – muoto A ja B.
Toimitussisältö
Sisältää holkkimutterin.
Erikoisvarusteet
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835, ER-istukka-avaimet nro 309680 tai 613300, ER-kiristysholkit nro 308901–309449, ER-kiristysmutterit nro 309615 (tiivisterenkaisiin), tiivisterenkaat nro 309625–309645 (nro 309615:lle).
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 50 A = 70 |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Tuotetyyppi | Holkkiistukkka |
| ER-kiristysholkeille | 16 |
| Jänneväli | 0.5 - 10 mm |
| High speed -varamutteri, takuunro 309610 | 16 |
| Varamutteri Holex nro 309580 | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| A-mitta (pituus) | 70 mm |
| Kiristysholkki d1 | 0,5-10 mm |
| Muoto | ADB |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300550 |
|---|---|
| EAN | 4045197284846 |