ER-holkkipistukat, muoto ADB, SK 40, A = 200
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulkoinen ja sisäinen kartio hiottu. Balluff/RFID-sirureiällä.
GARANT –
- Tasapainotuslaatu G2,5 / 25000 r/min
- Kaikki varret kovatyöstetty (tasainen käynti!).
- GARANT-tarkkuuskiinnitysmutteri hienotasapainotettu (G2,5 / 25000 r/min) ja pinnoitettu, mikä antaa suuren puristusvoiman ja vähäisen kulumisen.
- Läpiporattu läpivienti.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen kiristysholkeilla DIN 6499 – muoto A ja B.
Toimitussisältö
Sisältää holkkimutterin.
Erikoislisävarusteet
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835, ER-istukka-avaimet nro 309680 tai 613300, ER-kiristysholkit nro 308901–309449, ER-kiristysmutterit nro 309615 (tiivistelevyille), tiivistelevyt nro 309625–309645 (nro 309615:lle).
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 40 A = 200 |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkipidin |
| ER-kiristysholkeille | 25 |
| Jänneväli | 1–16 mm |
| High speed -varamutteri, takuunro 309610 | 25 |
| Varamutteri Holex nro 309580 | 25 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 42 mm |
| A-mitta (pituus) | 200 mm |
| Kiristysholkki d1 | 1–16 mm |
| Muoto | ADB |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300545 |
|---|---|
| EAN | 4045197284815 |