ER-holkkipidikkeet, muoto ADB SK 40 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ulkoinen ja sisäinen kartio hiottu. Balluff/RFID-sirun reiällä.
GARANT –
- Tasapainotuslaatu G2,5 / 25000 r/min
- Kaikki varret kovakoneistetut (rauhallinen käynti!).
- Tarkkuuskiristysmutteri GARANT hienotasapainotettu (G2,5 / 25000 r/min) ja pinnoitettu, mikä antaa suuren puristusvoiman ja pienen kulumisen.
- Läpiporattu.
Käyttötiedot
Työkalujen kiinnitykseen sylinterivarrella kiristysholkkeihin DIN 6499:n mukaan – muodot A ja B.
Toimitussisältö
Sis. holkkimutterin.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308600 − 308806, AB-istukka-avaimet nro 308820 – 308835, ER-istukka-avaimet nro 309680 tai 613300, ER-kiristysholkit nro 308901 − 309449, ER-kiristysmutterit nro 309615 (tiivisteprikoille), tiivisteprikat nro 309625 − 309645 (nro 309615:lle).
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 40 A = 100 |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki-istukka |
| ER-kiristysholkeille | 25 |
| Jänneväli | 1–16 mm |
| High speed -varamutteri, takuunro 309610 | 25 |
| Varamutteri Holex nro 309580 | 25 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 42 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Muoto | ADB |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300510 |
|---|---|
| EAN | 4045197406866 |