ER-hylsyistukat muoto ADB SK 30 lyhyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulkoinen ja sisäinen kartio hiottu. Balluff-/RFID-sirureiällä.
GARANT –
- Tasapainotuslaatu G2,5 / 25000 r/min
- Kaikki varret kovatyöstetty (rauhallinen käynti!).
- Tarkkuuskiinnitysmutteri GARANT hienotasapainotettu (G2,5 / 25000 r/min) ja pinnoitettu, mikä antaa suuren puristusvoiman ja pienen kulumisen.
- Avara läpireikä.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen kiristyshylsyihin DIN 6499 – muoto A ja B.
Toimitussisältö
Sis. hylsymutterin.
Erikoisvarusteet
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835, ER-istukka-avaimet nro 309680 tai 613300, ER-kiristyshylsyt nro 308901–309449, ER-kiristysmutterit nro 309615 (tiivistealuslevyille), tiivistealuslevyt nro 309625–309645 (nro 309615:lle).
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 30 lyhyt |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkipidin |
| ER-kiristysholkeille | 32 |
| Jänneväli | 2–20 mm |
| High speed -varamutteri, takuunro 309610 | 32 |
| Varamutteri Holex nro 309580 | 32 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 60 mm |
| Kiristysholkki d1 | 2–20 mm |
| Muoto | ADB |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300463 |
|---|---|
| EAN | 4045197944207 |