ER-holkkipistukat, muoto ADB, nikkelöity
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulko- ja sisäkartiot hiottu. Balluff/RFID-sirun reikä.
GARANT −
- tasainen käynti kovatyöstettyjen varsien ja hienotasapainotuksen G2,5 / 25000 r/min ansiosta.
- optimaalinen korroosiosuoja nikkelöityjen pintojen avulla.
- mahdollisimman suuri kiristysvoima ja tarkkuus GARANT-tarkkuuskiristysmutterin avulla.
Erikoisnikkelöinti.
GARANT −
- Tasapainotuslaatu G2,5 / 25000 r/min
- Kaikki varret kovatyöstetty (tasainen käynti!).
- GARANT-tarkkuuskiristysmutteri hienotasapainotettu (G2,5 / 25000 r/min) ja pinnoitettu, mikä takaa suuren kiristysvoiman ja vähäisen kulumisen.
- Avarrettu läpivienti.
Käyttöarvot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen DIN 6499 -standardin mukaisiin kiristysholkkeihin − muoto A ja B.
Toimitussisältö
Sis. holkkimutterin.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308600 − 308806, AB-istukan avaimet nro 308820 – 308835, ER-istukan avaimet nro 309680 tai 613300, ER-kiristysholkit nro 308901 − 309449, ER-kiristysmutterit nro 309615 (tiivistealuslevyille), tiivistealuslevyt nro 309625 − 309645 (nro 309615:lle).
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 40 A = 70 |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkipidin |
| ER-kiristysholkeille | 16 |
| Jänneväli | 0.5 - 10 mm |
| High speed -varamutteri, takuunro 309610 | 16 |
| Varamutteri Holex nro 309580 | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| A-mitta (pituus) | 70 mm |
| Kiristysholkki d1 | 0,5-10 mm |
| Muoto | ADB |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300515 |
|---|---|
| EAN | 4045197945815 |