ER-holkki-istukat, muoto AD
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ulkoinen ja sisäinen kartio hiottu. Balluff/RFID-sirun reiällä.
HOLEX −
HOLEX-tarkkuuskiinnitysmutteri tasapainotettu (G6,3 / 18000 kierrosta/min), kaikki varret lasikuulapuhallettu. Tasapainotuslaatu G6,3 / 18000 kierrosta/min.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen kiristysholkkeihin DIN 6499 -standardin mukaan – muoto A ja B.
Toimitussisältö
Sisältää holkkimutterin.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835, ER-istukka-avaimet nro 309680 tai 613300, ER-kiristysholkit nro 308901–309449, ER-kiristysmutterit nro 309615 (tiivisterenkaille), tiivisterenkaat nro 309625–309645 (nro 309615:lle).
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 50 A = 70 |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Muoto | AD |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 18000 kierrosta/min |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkipidin |
| Jänneväli | 0.5 - 10 mm |
| High speed -varamutteri, takuunro 309610 | 16 |
| Varamutteri Holex nro 309580 | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| A-mitta (pituus) | 70 mm |
| Kiristysholkki d1 | 0,5–10 mm |
| Muoto | AD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300555 |
|---|---|
| EAN | 4062406108786 |