ER-hylsyistukat PSC-63 A = 160
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- RFID/Balluff-lastureiällä.
- Kaikki varret kovakoneistettu (rauhallinen käynti!).
- PSC:n sisäkontuurin toiminnalliset pinnat koneistettu.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen ER-kiristysholkkeihin DIN 6499 muoto A ja B.
Toimitussisältö
Sisältää pinnoitetut High-Speed-hylsymutterit.
Erikoistarvikkeet
ER-kiristysholkit nro 308881 − 309434, ER-istukka-avain nro 309680 tai 613300, jäähdytysnesteputki nro 309885 ja hylsyavain nro 309893.
Jäähdytysnesteputki ja hylsyavain nro 309885 ja 309893.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Holkki-istukka |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Työstöstrategia | HSC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kiristysholkki d1 | 0,5–10 mm |
| ER-kiristysholkeille | 16 |
| Jänneväli | 0,5–10 mm |
| High speed -varamutteri, takuunro 309610 | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| A-mitta (pituus) | 160 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 308535 |
|---|---|
| EAN | 4045197486295 |