ER-holkkistukat PSC 32 lyhyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- RFID/Balluff-sirun reikä.
- Kaikki varret kovakoneistettu (tasainen käynti!).
- Koneistetut toiminnalliset pinnat PSC:n sisäkontuurissa.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen ER-kiristysholkeilla standardin DIN 6499 muoto A ja B mukaan.
Toimitussisältö
Sis. pinnoitetut High-Speed-holkkimutterit.
Erikoisvarusteet
ER-kiristysholkit nro 308881–309434, ER-istukka-avaimet nro 309680 tai 613300.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Holkki-istukka |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Työstöstrategia | HSC |
| Kartio | PSC 32 lyhyt |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| ER-kiristysholkeille | 20 |
| Jänneväli | 1 - 13 mm |
| High speed -varamutteri, takuunro 309610 | 20 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 34 mm |
| A-mitta (pituus) | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 308512 |
|---|---|
| EAN | 4067263110132 |