ER-hylsymutteri
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikille standardeille ER-holkkipitimille.
Rakenne
Kierre ja kartio hiottu yhdessä kiinnityksessä parhaan mahdollisen pyörintätarkkuuden saavuttamiseksi.
Erikoistarvikkeet
ER-avain nro 309680−309740.
Kiintoavaimet (koolle 16), nro 613300, koko 25.
Huomautus
Pidin ja kiristysmutteri tasapainotetaan erikseen! Rakenne
Kuusiokannalla, avainväli 25.
Sopii
Kaikkiin vakio-ER-holkkipidinistukoihin.
Rakenne
Kierre ja kartio hiottu yhdellä kiinnityksellä parhaan pyörintätarkkuuden saavuttamiseksi.
Erikoistarvikkeet
ER-avain nro 309680–309740.
Kiintoavaimet (koolle 16), nro 613300 koko 25.
Huomautus
Istukka ja hylsymutteri tasapainotetaan erikseen!
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysmutteri |
|---|---|
| Normi | DIN 6499 D |
| Maks. kiristysmomentti | 110 Nm |
| Kierrekoko | M25x1,5 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 34 mm |
| Kokonaispituus l | 19.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309585 |
|---|---|
| EAN | 4069515040587 |