ER-hylsymutteri, sisäinen
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
ER-kiristysholkkipakkaan, jossa sisäkierre.
Malli
Kierre ja kartio hiottu yhdellä kiinnityksellä parhaan mahdollisen heittotarkkuuden saavuttamiseksi.
Sisäinen kiristysmutteri ulkokierteellä.
Erikoisvarusteet
Tiivistealuslevyt nro 309622; 309624; 309628; 309632.
Kiinteät U-avaimet (ryhmälle 16), nro 613300 ryhmä 25.
Huomautus
Pakka ja holkkimutteri tasapainotetaan erikseen!Malli
Urauralla.
Sopii
ER-kiristyshylsyistukkaan sisäkierteellä.
Rakenne
Kierre ja kartio hiottu yhdellä kiinnityksellä parhaan pyörintätarkkuuden saavuttamiseksi.
Sisäinen kiristysmutteri ulkokierteellä.
Erikoistarvike
Tiivistealuslevyt nro 309622; 309624; 309628; 309632.
Kiinteät U-avaimet (koolle 16), nro 613300 koko 25.
Huomautus
Istukka ja hylsymutteri tasapainotetaan erikseen!
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysmutteri |
|---|---|
| Normi | DIN 6499 D |
| Maks. kiristysmomentti | 120 Nm |
| Kierrekoko | M50:1,5 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| Kokonaispituus l | 20 mm |
| Teille | 40 mm |
| Sopiva hakavain nro 628400 | 45/50 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309621 |
|---|---|
| EAN | 4062406093471 |