ER-holkkimutteri
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin standardeihin ER-holkki-istukoihin.
Rakenne
Kierre ja kartio hiottu yhdellä kiinnityksellä parhaan mahdollisen pyörintätarkkuuden saavuttamiseksi.
Lisävarusteet
ER-istukka-avaimet nro 309680–309740.
Kiintoavain (koolle 16), nro 613300, koko 25.
Huomautus
Istukka ja holkkimutteri tasapainotetaan erikseen!Rakenne
Urarakenteella.
Sopii
Kaikkiin vakio-ER-holkkipitimiiin.
Rakenne
Kierre ja kartio hiottu yhdellä kiinnityksellä parhaan pyörintätarkkuuden saavuttamiseksi.
Erikoistarvikkeet
ER-istukka-avaimet nro 309680–309740.
Kiintoavain (koolle 16), nro 613300 koko 25.
Huomautus
Istukka ja holkkimutteri tasapainotetaan erikseen!
Tekniset tiedot
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 15000 min-1 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kiristysmutteri |
| Normi | DIN 6499 D |
| Maks. kiristysmomentti | 180 Nm |
| Kierrekoko | M40×1,5 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| Kokonaispituus l | 23 mm |
| Teille | 32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309580 |
|---|---|
| EAN | 4045197151964 |