Porausistukat muoto A HSK-A 63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
- RFID- / Balluff-sirureiällä.
Erikoislisävarusteet
Hylsyavain nro 309890. Jäähdytysnesteputki nro 309880.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-7; DIN 69893-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 30 µm |
| Kartio | HSK-A 63 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Maksimaalinen kiristysmomentti md max | ≤ 14 Nm |
| Jänneväli | 0.5 - 13 mm |
| Irrallinen istukka-avain nro 627425 | SW 6 |
| Rakenne | vakio |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 104 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 307730 |
|---|---|
| EAN | 2050001690029 |