Poraistukat, muoto A HSK-A 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Sopii oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
- RFID-/Balluff-sirureiällä.
Toimitussisältö
Sis.
istukka-avaimen T-kahvalla.
Erikoistarvikkeet
Hylsyavain nro 309890. Jäähdytysnesteputki nro 309880.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-7; DIN 69893-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 30 µm |
| Kartio | HSK-A 100 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poranistukka |
| Maksimaalinen kiristysmomentti md max | ≤ 14 Nm |
| Jänneväli | 2.5–16 mm |
| Irrallinen istukka-avain nro 627425 | SW 6 |
| Rakenne | vakio |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 57 mm |
| A-mitta (pituus) | 116 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 307760 |
|---|---|
| EAN | 2050001690050 |