Kutisteistukka HSK-A 63 A = 120
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Erittäin kuumaluja teräs.
- Koko 3–5 kovametallille, koosta 6 alkaen HSS:lle ja HM:lle.
- RFID-/Balluff-sirureiällä.
Kiinnityshalkaisijasta D1 6 mm alkaen kierteitetyt reiät tasapainotusruuveille.
Integroitu työkalujen pituudensäätö kiinnityshalkaisijasta D1 6 mm alkaen (säätöalue 10 mm).
Käyttötiedot
- Jyrsinten ja porien kiinnitykseen sylinterivarsilla toleranssissa h6.
- Soveltuu induktio-, kontakti- ja kuumailmakutistelaitteille.
Toimitussisältö
Pituudensäädöllä varustetuissa istukoissa sis. pituudensäätöruuvi (kiinnityshalkaisijasta D1 6 mm alkaen).
Erikoistarvikkeet
Jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, kutisteistukan jatke nro 302410–302416, kutistelaitteet nro 354210–354450, tasapainotusruuvisarja nro 309906 180.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69893 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Työstöstrategia | HSC; HPC |
| Kartio | HSK-A 63 A = 120 |
| Tuotetyyppi | Kutisteistukka |
| Kiristysholkki d1 | 12 mm |
| ⌀ d2 | 24 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32 mm |
| A-mitta (pituus) | 120 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 308191 |
|---|---|
| EAN | 2050001690258 |