Hydrolaajennusistukka Lyhyt, raskas 20 mm 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Aksiaalinen pituussäätö, säätövara 10 mm.
- RFID/Balluff-sirureiällä.
Käyttötiedot
- Suuri lastunpoistokapasiteetti (ei kuitenkaan äärimmäisen raskaaseen lastunpoistoon).
- poraamiseen, kalvaukseen ja jyrsintään
Erikoislisävarusteet
Supistusholkit nro 302135–302187, jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, sylinterimäiset pyyhkijät nro 343720.
WTE-vastinruuvit suorakiinnitykseen tai supistusholkkien käyttöön pyynnöstä.
Huomautus
A-mitta=200 mm toimitetaan pyynnöstä!
Tekniset tiedot
| Kartio | HSK-A 63 A = 80 |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69893; DIN 69882-7 |
| Muoto | A |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Hydrolaajennusistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 80 bar |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 51.5 mm |
| Kiristysholkki d1 | 20 mm |
| ⌀ d2 | 33 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 51.5 mm |
| Säätömatka v | 10 mm |
| A-mitta (pituus) | 80 mm |
| Muoto | A |
| Sopiva supistusholkki | 302155; 302160; 302165; 302150 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30750520 |
|---|---|
| EAN | 2050001653260 |