ER-holkkikiinnittimet HSK-F 63 erittäin lyhyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kaikki varret kovakoneistettu (hyvä tasapaino!)
- Läpiporattu läpivienti (ilman asetusrengasruuvia).
- Koneistetut HSK-toimintapinnat.
Käyttötiedot
Sylinterivarsisten työkalujen kiinnitykseen ER-kiristysholkeilla standardin DIN 6499 mukaan − muoto A ja B.
Toimitussisältö
Sisältää pinnoitetut High-Speed-holkkimutterit.
Erikoisvarusteet
ER-kiristysholkit nro 308881 − 309434, ER-istukka-avaimet nro 309680 tai 613300.
Huomautus
Ilman kierrettä jäähdytysnesteputkelle.
Ilman RFID/Balluff-sirureikää.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-6; DIN 69893 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Kartio | HSK-F 63 ultralyhyt |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkipidin |
| Muoto | F |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Kiristysholkki d1 | 3-26 mm |
| Jänneväli | 3 - 26 mm |
| Muoto | F |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 75 mm |
| ER-kiristysholkeille | 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 305426 |
|---|---|
| EAN | 4045197587664 |