ER-holkkipylkät HSK-A 63, pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Balluff-/RFID-sirun reiällä.
Balluff-sirun reiällä.
Käyttötiedot
Lieriövarsisten työkalujen kiinnitykseen ER-kiristysholkeissa standardin DIN 6499 mukaan – muoto A ja B.
Toimitussisältö
Sis. pinnoitetut High-Speed-holkkimutterit.
Erikoisvarusteet
Jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, ER-kiristysholkit nro 308881–309434, ER-istukka-avain nro 309680 tai 613300.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-6; DIN 69893 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 @ 25000 min-1 |
| Kartio | HSK-A 63 pitkä |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkipidin |
| Muoto | A |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Kiristysholkki d1 | 2-20 mm |
| Jänneväli | 2 - 20 mm |
| Muoto | A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| ER-kiristysholkeille | 32 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 305390 |
|---|---|
| EAN | 4045197289643 |