ER-hylsyistukat HSK-A 63 A = 160
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Balluff/RFID-sirureiällä.
- Kaikki varret kovakoneistettuja (hyvä tasapaino!)
- Läpiporattu (ilman säätöruuvia).
- Koneistetut HSK-toimintapinnat.
Käyttötiedot
Työkalujen kiinnitykseen sylinterivarrella ER-kiristyshylsyihin standardin DIN 6499 − muoto A ja B mukaisesti.
Toimitussisältö
Sis. pinnoitetut High-Speed-holkkimutterit.
Erikoistarvikkeet
Jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, ER-kiristyshylsyt nro 308881 − 309434, ER-istukka-avain nro 309680 tai 613300.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-6; DIN 69893 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Kartio | HSK-A 63 A = 160 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkipidin |
| Muoto | A |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Kiristysholkki d1 | 2–20 mm |
| Jänneväli | 2–20 mm |
| Muoto | A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 160 mm |
| ER-kiristysholkeille | 32 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 305435 |
|---|---|
| EAN | 4045197289681 |