Porausistukat muoto A BT 40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 18000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 30 µm |
| Kartio | BT 40 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Jänneväli | 2.5 - 16 mm |
| Irrallinen istukka-avain nro 627425 | SW 6 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 57 mm |
| A-mitta (pituus) | 103 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303197 |
|---|---|
| EAN | 2050001701268 |