Hydraulipuristusholkit, keskikokoiset, kapeat, muoto ADB BT 40 10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- heitto ≤ 3 µm
- Aksiaalinen pituudensäätö (säätövara 10 mm) mahdollinen.
- Joustava, koska voidaan käyttää supistusholkkeja.
- Jäähdytysnesteen paine jopa 80 bar.
Käyttötiedot
Poraus-, kalvaus- ja viimeistelyjyrsintätyöhön.
Toimitussisältö
Sisältää T-kahvallisen kuusiokoloavaimen.
Lisävarusteet
Vetotapit (AB) nro 308760–308806, supistusholkit nro 302135–302180.
Tekniset tiedot
| Kartio | BT 40 |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Muoto | ADB |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Hydraulinen laajennuskiristysistukka |
| Työstöstrategia | HPC |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 49.5 mm |
| Kiristysholkki d1 | 10 mm |
| ⌀ d2 | 30 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 49.5 mm |
| A-mitta (pituus) | 90 mm |
| Muoto | ADB |
| L2 | 35 mm |
| Kierrekoko | M8×1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30345510 |
|---|---|
| EAN | 2050001700971 |