ER-holkkistukat, muoto AD, BT 50, A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ulkoinen ja sisäinen kartio hiottu.
- Kaikki varret kuulapuhallettu hienoilla lasihelmillä. Tasapainotuslaatu G6,3 / 18000 r/min.
- Korkealaatuinen tarkkuuskiinnitysmutteri.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen kiristysholkeilla standardin DIN 6499 muoto A ja muoto B mukaan.
Toimitussisältö
Sis. ER-holkkimutterin.
Erikoisvarusteet
Vetotapit (AB) nro 308760–308802, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
ER-kiristysholkit nro 308881–309434. ER-istukka-avain nro 309680–309745 tai nro 613300.
Huomautus
Sopiva holkkimutteri nro 309580 tai 309610.
Tekniset tiedot
| Muoto | AD |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | BT 50 A = 100 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Holkkipidin |
| Kiristysholkki d1 | 1-16 mm |
| Jänneväli | 1 - 16 mm |
| Varalla ER-kiristysmutteri | 25 |
| ER-istukka-avain | 25 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 42 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Muoto | AD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302827 |
|---|---|
| EAN | 4062406230098 |