ER-hylsyistukat muoto AD BT 40 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulkoinen ja sisäinen kartio hiottu.
- Kaikki varret puhallettu hienoilla lasihelmillä. Tasapainotuslaatu G6,3 / 18000 r/min.
- Korkealaatuinen tarkkuus kiristysmutteri.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen kiristysholkeilla standardin DIN 6499 muoto A ja muoto B mukaan.
Toimitussisältö
Sisältää ER-hylsymutterin.
Erikoistarvikkeet
Vetonastat (AB) nro 308760 − 308802, AB-istukka-avaimet nro 308820 – 308835.
ER-kiristysholkit nro 308881 − 309434. ER-istukka-avain nro 309680– 309745 tai nro 613300.
Huomautus
Sopiva hylsymutteri nro 309580 tai 309610.
Tekniset tiedot
| Muoto | AD |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | BT 40 A = 100 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkistukka |
| Kiristysholkki d1 | 3-26 mm |
| Jänneväli | 3 - 26 mm |
| Varalla ER-kiristysmutteri | 40 |
| ER-istukka-avain | 40 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Muoto | AD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302767 |
|---|---|
| EAN | 4062406230074 |