ER-holkki-istukat, muoto AD, BT 30, A = 60
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulkoinen ja sisäinen kartio hiottu.
- Kaikki varret puhallettu hienoilla lasihelmillä. Tasapainotuslaatu G6,3 / 18000 r/min.
- Laadukas tarkkuusmutteri.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen kiristysholkeilla standardin DIN 6499, muoto A ja muoto B mukaisesti.
Toimitussisältö
Sis. ER-holkkimutterin.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760 − 308802, AB-istukan avaimet nro 308820 – 308835.
ER-kiristysholkit nro 308881 − 309434. ER-istukan avain nro 309680– 309745 tai nro 613300.
Huomautus
Sopiva holkkimutteri nro 309580 tai 309610.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 7388-2; JIS B6339 |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | BT 30 A = 60 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki-istukka |
| Kiristysholkki d1 | 1–13 mm |
| Jänneväli | 1–13 mm |
| Varalla ER-kiristysmutteri | 20 |
| ER-istukka-avain | 20 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 34 mm |
| A-mitta (pituus) | 60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302747 |
|---|---|
| EAN | 4062406100995 |