sitkarkaisu-urauloke 21 mm 21 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin yleisiin voimakiristysistukoihin valmistajilta Schunk, Forkardt, Röhm ja SMW (terävällä hammastuksella).
Rakenne
Tarkkuushiotut ja sitkakarkaistut.
Toimitussisältö
Sis. sylinterikantaruuvit DIN 912 – 12.9!
Huomautus
Muita T-uramutteja voidaan toimittaa ex-works.
Soveltuu taulukon käyttöön
Röhm: KFD 250-315, KFH 250-315
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uran olake |
|---|---|
| Korkeus h | 25,5 mm |
| Maks. kiristysmomentti | 150 Nm |
| Uran leveys d | 21 mm |
| Kierre g | M16 |
| Askelkorkeus h | 11 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31357021 |
|---|---|
| EAN | 4019208193649 |