nuorrutettu urakynsi 25,5 mm 25,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin tavanomaisiin voimakiinnitysleukoihin valmistajilta Schunk, Forkardt, Röhm ja SMW (terävillä hammastuksilla).
Malli
Tarkkuushiottu ja nuorrutettu.
Toimitussisältö
Sis. sylinterikantaruuvit DIN 912 – 12.9!
Huomautus
Muita T-uramutereita voidaan toimittaa tehtaalta.
Sopii taulukkokäyttöön
Forkardt: NH 400-500; NHF 400-500
Schunk: TH/THF 380-500, HSL 400
SMW: HFKS 400, HFK 400-500
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Urakynsi |
|---|---|
| Korkeus h | 29 mm |
| Maks. kiristysmomentti | 220 Nm |
| Uran leveys d | 25.5 mm |
| Kierre g | M20 |
| Askelkorkeus h | 11 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31360525,5 |
|---|---|
| EAN | 2050001929679 |