Pohjalevy 250 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kääntöalusta, jossa on pitkittäisura, kiinnittimen tarkkaan ja nopeaan asettamiseen. Helppo kiinnittää konepöytään kiinnitysurien avulla.
Käyttö
Sorvinistukoiden kiinnitykseen standardin DIN 6350 mukaisella lieriömäisellä keskiökiinnityksellä.
Toimituksen sisältö
Urakappaleet, kiinnitysruuvit.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pohjalevy |
|---|---|
| Aukko e | 147 mm |
| Pulttikehä f | 224 mm |
| Uran leveys s | 18 mm |
| Kokonaispaino | 11.5 kg |
| Pituus a | 354 mm |
| Leveys b | 292 mm |
| Korkeus h | 32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G313910250 |
|---|---|
| EAN | 5907412203720 |