Pohjalevy mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kääntöalusta, jossa on pitkittäisura, kiinnittimen tarkkaan ja nopeaan asettamiseen. Helppo kiinnittää konepöytään kiinnitysurien avulla.
Käyttö
Sorvinistukoiden kiinnitykseen standardin DIN 6350 mukaisella lieriömäisellä keskiökiinnityksellä.
Toimituksen sisältö
Urakappaleet, kiinnitysruuvit.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pohjalevy |
|---|---|
| Aukko e | 130 mm |
| Pulttikehä f | 176 mm |
| Uran leveys s | 18 mm |
| Kokonaispaino | 7.5 kg |
| Pituus a | 300 mm |
| Leveys b | 234 mm |
| Korkeus h | 32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 313910 |
|---|---|
| EAN | 5907412203713 |