Vetoholkki-istukka, pyöreä, DIN 6341 386 E
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 6341
Tarkkuus
Heittotoleranssit: D = 1–10 mm = 0,02 mm D = 10–30 mm = 0,03 mm D = 30–60 mm = 0,04 mm
Malli
Kiristysholkit, pyöreä profiili 1 mm:n välein. Ilmoita haluttu kiristys-⌀ tilauksen yhteydessä.
Trapetsikierre
Huomautus
Muut halkaisijat ja muodot (esim. neliö tai kuusio) pyynnöstä!
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Tyyppi | 386 E |
| Normi | DIN 6341 |
| F | 32 mm |
| Kulma α | 20 astetta |
| K | 45 mm |
| Kokonaispituus l | 115 mm |
| Trapesoikierre g | Tr32×1,5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 329755 |
|---|---|
| EAN | 4062406104924 |