Vetokiristin, pyöreä, DIN 6341 355 E
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 6341
Tarkkuus
Säteisheiton toleranssit: D = 1–10 mm = 0,02 mm D = 10–30 mm = 0,03 mm D = 30–60 mm = 0,04 mm
Rakenne
Kiristysholkit, pyöreä profiili 1 mm:n portain. Ilmoita haluttu kiristys-⌀ tilauksen yhteydessä.
Sahahammasprofiilinen kierre
Huomautus
Muut halkaisijat ja muodot (esim. 4-kulmainen tai 6-kulmainen) pyynnöstä!
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Tyyppi | 355 E |
| Normi | DIN 6341 |
| F | 20 mm |
| Kulma α | 17.5 astetta |
| K | 28 mm |
| Sahalaitakierre g | S20×2 mm |
| Kokonaispituus l | 123 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 329705 |
|---|---|
| EAN | 4062406104634 |