Pyöreä painoholkki, DIN 6343 173 E
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 6343
Tarkkuus
Heittotoleranssit: D = 1–10 mm = 0,02 mm D = 10–30 mm = 0,03 mm D = 30–60 mm = 0,04 mm
Rakenne
Puristusholkit, pyöreä profiili 1 mm:n askelin. Ilmoita haluttu puristus-⌀ tilauksen yhteydessä.
Huomautus
Muut halkaisijat ja muodot (esim. neliö tai kuusikulmio) pyynnöstä!
Profiili ⌀ 1,0–8,0 mm sileä. Alkaen ⌀ 8,5 mm poikkiuurteilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Tyyppi | 173 E |
| F | 48 mm |
| Kulma α | 15 astetta |
| K | 60 mm |
| A | 50 mm |
| Kokonaispituus l | 94 mm |
| Kiinnitys-⌀ | 9 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 329550 |
|---|---|
| EAN | 4045197309570 |