Sisäleuat, sarja 3 osaa, karkaistut
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Yhteensopiva Bisonin kolmileukaistukan kanssa.
Tekniset tiedot
| Sopiva värikoodi | HOLEX tasokierukkasorvi-istukat ja leuat |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasakierukkaistukan leuat |
| Istukkatyyppiä varten | 250 mm |
| Pituus l | 105 mm |
| Korkeus h | 63 mm |
| Leveys b | 28 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 312986 |
|---|---|
| EAN | 4062406155117 |