Perusleuat, sarja 3 osaa, karkaistut
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Yhteensopiva Bisonin kolmileukaistukan kanssa.
Tekniset tiedot
| Sopiva värikoodi | HOLEX-tasokierukkaistukat ja -leuat |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasokierukkaistukan leuat |
| Istukkatyyppiä varten | 160 mm |
| Pituus l | 65 mm |
| Korkeus h | 29 mm |
| Leveys b | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 312976 |
|---|---|
| EAN | 4062406154974 |