Lohkoleuat, sarja 3 osaa, pehmeät
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Yhteensopiva Bisonin kolmileukaisen istukan kanssa.
Tekniset tiedot
| Sopiva värikoodi | HOLEX-kierukkatasoistukoiden leuat ja leuat |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kierukkatasoistukan leuat |
| Istukkatyyppiä varten | 125 mm |
| Pituus l | 51 mm |
| Korkeus h | 40 mm |
| Leveys b | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 312971 |
|---|---|
| EAN | 4062406154899 |