Leuat, sarja 3 osaa, pehmeät
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Yhteensopiva Bison-kolmileukaisen istukan kanssa.
Tekniset tiedot
| Sopiva värikoodi | HOLEX-tasokierukkaistukat ja leuat |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasokierukkaistukan leuat |
| Istukkatyyppiä varten | 250 mm |
| Pituus l | 106 mm |
| Korkeus h | 51.5 mm |
| Leveys b | 32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 312981 |
|---|---|
| EAN | 4062406155049 |