Perusleuat, sarja, 3 osaa, suora hammastus 200
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Koska leuat voidaan vaihtaa tai säätää haluttuun halkaisijaan muutamassa sekunnissa, on järkevää pitää useita leuka-yksiköitä valmiina käyttöön koneessa.
Näin asetusaika minimoidaan. Leuka-yksiköt koostuvat esim. useista perusleukasarjoista, joissa on pehmeät yläleuat, jotka voidaan koneistaa haluttuun halkaisijaan. Tämä rationalisointimenetelmä ei ole tarpeen vain NC-koneissa, vaan on tärkeä kaikentyyppisissä sorveissa.
Kovien tai pehmeiden yläleukojen kiinnitykseen. Yläleukojen kiinnitysruuvit toimitetaan tuotteen mukana.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Itsekeskittyvät istukan leuat |
|---|---|
| Reikien väli b | 54 mm |
| Leveys b | 22 mm |
| Istukkatyyppiä varten | 200 mm |
| Tapin leveys d | 10 mm |
| Uran leveys a | 20 mm |
| Reikien väli b | 40 mm |
| Pituus l | 85 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G313207200 |
|---|---|
| EAN | 2050001929006 |