Kiristyspää poikittaisilla ja pitkittäisillä urilla SK 42
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Poikki- ja pituussuuntaisilla urilla raakaaineelle.
Kiristysholkit, pyöreä profiili 0,5 mm:n tai 1 mm:n välein. Ilmoita haluttu kiristys-⌀ tilauksen yhteydessä.
Käyttötiedot
Monipuolisesti käytettävissä: monitoimikoneet, mittauskoneet tai paletilla.
Huomautus
Kiristysholkki erikoisprofiileille yksilöllisten toiveiden mukaan pyynnöstä.
Muut kartiomitat, muodot (esim. nelikulmainen) ja työstettävät raakaaineet pyynnöstä!
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 42 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kiristinpää |
| Profiili | pyöreä |
| Kovuus | 60 HR |
| Pituus l | 47 mm |
| Kiinnitys-⌀ | 16 mm |
| Takaisin | Poikittaiset ja pitkittäiset urat |
| Jänneväli | 11 - 42 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 329914 |
|---|---|
| EAN | 2050001071460 |