Pikavaihtokistukat kierretapeille M3–M12
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN ISO 10889 / DIN 69880 ja VDI 3425, lehti 2.
Rakenne
Elastinen pituuskompensointi, kevytkäyttöinen kuulalaakeriholkin ansiosta.
Lisävarusteet
Pikavaihtoinsertit nro 335420–335620.
Tekniset tiedot
| Pituuskompensoinnin paine | 7 mm |
|---|---|
| Pituuskompensointi, veto | 7 mm |
| Istukan ulko-⌀ d | 38 mm |
| Tuotetyyppi | VDI-kierretappistukka |
| Varren halkaisija d1 | 20 mm |
| Värikoodi VDI-varrelle | VDI 20 |
| Ulkonevuuspituus l | 56 mm |
| Pituuskompensoinnin paine | 7 mm |
| Pituuskompensointi, veto | 7 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 319445 |
|---|---|
| EAN | 4045197959645 |