Aksiaalinen työkalunpidin, kolmiosainen, oikea PSC 63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella, jossa sisäkierre.
Käyttötiedot
Käyttöön monitoimikoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen neliövarrella.
Huomautus
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
|---|---|
| Kartio | PSC 63 |
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| B | 30 mm |
| Teräspitimelle | 20 mm |
| Kiinnityspituus l1 | 95 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 90 mm |
| A-mitta (pituus) | 125 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 318872 |
|---|---|
| EAN | 2050001672636 |