Aksiaalinen työkalunpidin, kaksinkertainen, oikea 20 mm 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella, sisäkierre.
Käyttötiedot
Käytettäväksi monitoimikoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen nelikulmaisella varrella.
Huomautus
Sopiva PSC-jäähdytysnesteputki, tuoteno. 309885 koko 40.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
|---|---|
| Kartio | PSC-40 |
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| B | 30 mm |
| Teräspitimelle | 20 mm |
| Kiinnityspituus l1 | 60 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 80 mm |
| A-mitta (pituus) | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31890320 |
|---|---|
| EAN | 2050001714770 |