Työkalunpidin aksiaalinen, yksinkertainen, vasen PSC 63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella sisäkierteellä.
Käyttötiedot
Käytettäväksi monitoimikoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen neliövarrella.
Huomautus
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
|---|---|
| Kartio | PSC 63 |
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| B | 40 mm |
| Teräspitimelle | 25 mm |
| Kiinnityspituus l1 | 102 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 102 mm |
| A-mitta (pituus) | 130 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 318864 |
|---|---|
| EAN | 2050001673428 |