Työkalunpidin, aksiaalinen, yksinkertainen, vasen 20 mm 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella, jossa sisäkierre.
Käyttötiedot
Käytettäväksi monitoimikoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen neliövarrella.
Huomautus
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Sopiva PSC-jäähdytysnesteputki, tuotenumero 309885, koko 40.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
|---|---|
| Kartio | PSC-40 |
| Tuotetyyppi | Työkalupidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| B | 30 mm |
| Teräspitimelle | 20 mm |
| Kiinnityspituus l1 | 60 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 80 mm |
| A-mitta (pituus) | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31890220 |
|---|---|
| EAN | 2050001715661 |