Työkalupidin, aksiaalinen, yksinkertainen, oikea PSC63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella, jossa sisäkierre.
Käyttötiedot
Käyttöön monioperaatiokoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen nelikulmavarrella.
Huomautus
PSC-vetotappi saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
|---|---|
| Kartio | PSC 63 |
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| B | 30 mm |
| Teräspitimelle | 20 mm |
| Kiinnityspituus l1 | 75 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 80 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 318860 |
|---|---|
| EAN | 2050001672605 |