Eco-katkaisupidin, aksiaalinen, oikea 32 mm 32 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Kiinnitykseen jäähdytysnesteen siirrolla varustetuille pistoterille kaikilta yleisiltä valmistajilta. Tarpeettomat siirtoaukot voidaan sulkea toimitukseen sisältyvillä ruuveilla. Sis. pallosuuttimen.
Käyttöön monitoimikoneissa
Huomautus
Sopiva PSC-jäähdytysnesteputki, tuotenro 309885 koko 63.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
|---|---|
| Kartio | PSC363 |
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
| Tuotetyyppi | Katkaisuterän pidin |
| Teräkorkeudelle h | 32 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 96 mm |
| A-mitta (pituus) | 160 mm |
| Kärjen keskipisteen siirtymä f | 32.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31890732 |
|---|---|
| EAN | 2050002039544 |