Työkalunpidin radiaalinen HSK-T 63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella, jossa sisäkierre.
Käyttötiedot
Käyttöön monioperaatiokoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen nelikulmavarrella.
Tekniset tiedot
| Kartio | HSK-T 63 |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-3 |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin |
| B | 40 mm |
| Teräspitimelle | 25 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 102 mm |
| A-mitta (pituus) | 90 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 318818 |
|---|---|
| EAN | 2050001672681 |