PVC-teippi 50X33 50x33
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiskäyttöiset teipit moniin eri käyttökohteisiin, esim.
korjaukseen, suojaukseen, sulkemiseen ja pakkaamiseen.
Sileiden alustojen suojaamiseen, esim. puu, alumiini tai lasi.
Sileä PVC-suojateippi joustavasta pehmeästä PVC-kalvosta.
Käyttöaika sisällä ja ulkona enintään 3 viikkoa.
Suositus
Tarkista ennen liimausta, että alusta soveltuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | punainen |
| Varastointilämpötila | 20 °C |
| Säilyvyysaika valmistuspäivästä | 12 kuukautta |
| Vetolujuus | 1.67 N/mm |
| Teipin isku | Yksipuolinen |
| Väri | punainen |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 33 m |
| Huomautus | joustava; joustava; joustava |
| Lämpötilankestävä enintään | 40 °C |
| Paksuus | 0.13 mm |
| Liimalujuus teräksellä | 0.11 N/mm |
| Liimamassa | luonnonkumi |
| Varastoinnin ilmankosteus | 50 % |
| Elastisuus | 120 % |
| Pidikkeen materiaali | PVC-kalvo |
| Käyttö | Tiivistys; Kiinnitys; Niputus; Fiksauksen; Peittäminen; Liimaus; Liimanpoisto; Tiivistys; Kiinnitys; Niputus; Fiksauksen; Peittäminen; Liimaus; Liimanpoisto; Tiivistys; Kiinnitys; Niputus; Fiksauksen; Peittäminen; Liimaus; Liimanpoisto |
| Liner saatavilla | ei |
| Teippien määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08379450X33 |
|---|---|
| EAN | 4062406242428 |