PVC-teippi poikittaisuurteinen 50×33 50x33
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiskäyttöiset teipit moniin eri käyttökohteisiin, esim.
korjaukseen, suojaamiseen, kiinniteippaamiseen ja pakkaamiseen.
Helppo ja suora irrotus poikittaisuurretun pinnan ansiosta.
Sileiden alustojen suojaamiseen, esim. puu, alumiini tai lasi.
Poikittaisuurrettu PVC-suojateippi joustavasta pehmeästä PVC-kalvosta.
Käyttöaika sisällä ja ulkona enintään 3 viikkoa.
Suositus
Tarkista ennen liimaamista, että alusta on sopiva.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | valkoinen |
| Varastointilämpötila | 20 °C |
| Säilyvyysaika valmistuspäivästä | 12 kuukautta |
| Vetolujuus | 1.5 N/mm |
| Teipin isku | Yksipuolinen |
| Väri | valkoinen |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 33 m |
| Huomautus | voidaan repäistä käsin; voidaan repäistä käsin; voidaan repäistä käsin |
| Lämpötilankestävä enintään | 60 °C |
| Paksuus | 0.16 mm |
| Liimalujuus teräksellä | 0.13 N/mm |
| Liimamassa | luonnonkumi |
| Varastoinnin ilmankosteus | 50 % |
| Elastisuus | 100 % |
| Pidikkeen materiaali | PVC-kalvo |
| Käyttö | Tiivistys; Kiinnitys; Niputus; Fiksaus; Maskaus; Liimaus; Liimanpoisto; Tiivistys; Kiinnitys; Niputus; Fiksaus; Maskaus; Liimaus; Liimanpoisto; Tiivistys; Kiinnitys; Niputus; Fiksaus; Maskaus; Liimaus; Liimanpoisto |
| Liner saatavilla | ei |
| Teippien määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08379650X33 |
|---|---|
| EAN | 4062406242442 |