Pakkausteippi 50X66 50x66
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleispakkausteippi, jota voidaan käyttää kaikissa yleisissä käsikäyttöisissä teipinannostelijoissa, hiljainen rullautuminen.
tesapack® Eco & Strong on ympäristöystävällinen polypropeeninen pakkausteippi, joka on valmistettu 100 % kierrätetystä materiaalista.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ruskea |
| Varastointilämpötila | 15–35 °C |
| Vetolujuus | 400 N/mm |
| Teipin isku | Yksipuolinen |
| Väri | ruskea |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 66 m |
| Valmistajan merkintä | 58155 |
| Lämpötilankestävä enintään | 120 °C |
| Paksuus | 0,056 mm |
| Liimalujuus teräksellä | 25 N/mm |
| Liimamassa | Akryyli |
| Varastoinnin ilmankosteus | 50–70 % |
| Elastisuus | 80 % |
| Pidikkeen materiaali | PP-kalvo |
| Liner saatavilla | ei |
| Teippien määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08367950X66 |
|---|---|
| EAN | 4042448164988 |