Kierrätettävä pakkausteippi 50X50 50x50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiskäyttöinen ja kierrätysystävällinen pakkausteippi.
tesa® 4713 koostuu paperimateriaalista ja luonnonkumiliimasta.
- Valmistusprosessi ilman liuottimia
- Sopii kevyille laatikoille enintään 10 kg asti
- Hyvä tarttuvuus eri pahvilaatuihin
- Kierrätysystävällinen teippi, testattu INGEDE-menetelmän mukaisesti
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ruskea |
| Väri | ruskea |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 50 m |
| Liimamassa | luonnonkumi |
| Pidikkeen materiaali | paperi |
| Kantavuus | 10 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08364750X50 |
|---|---|
| EAN | 4063565086779 |